Kovaa ajoa
Erityisesti Honda mönkijöihin ja moottoripyöriin kehitetty laadukas GL-5 vetopyörästö-öljy. Laadukkaalla EP-lisäaineistuksella saavutetaan öljykalvon korkea paineenkesto ja voitelu äärimmäisen vaativissa käyttöolosuhteissa.
19,90 €No-Toil Suodatinöljy 1,92L.
59,80 €Soveltuu kaikille vaahtomuovi-ilmansuodattimille. Bel-Rayn ylivoimainen viskositeetti takaa sen, että lika, pöly ja vesi jäävät suodattimeen. Foam Filter Oil ei huuhdoonnu eikä tuki suodatinta.
20,80 €Vaahtomuovisuodattimelle tarkoitettu sprayöljy, joka on tosi kätevä käyttää. Estää tehokkaasti lian, pölyn ja veden pääsyn suodattimen läpi. Valumaton.
15,20 €Puolisynteettinen ketjuöljy kaikille moottoripyörien ketjuille. Sopii niin kadulle kuin maastoon. Tunkeutuu tehokkaasti sisärullien ja tappien väliin ja tarttuu hyvin, vastustaen irtoamista suurissa nopeuksissa. Erinomaiset kulumisenkesto- ja korroosionsuojaominaisuudet pidentävät ketjun ja ketjupyörien käyttöikää. Kaikille ketjuille, mukaan lukien O- ja X-rengastyypit. Käyttöohje: Levitä säästeliäästi puhtaan, lämpimän ketjun sisäpinnalle. Parhaan tuloksen saat, kun annat öljyn tarttua yön yli ennen käyttöä.
18,70 €Erityisesti hiekkaradoille ja pölyisiin olosuhteisiin kehitetty ketjuspray. Jättää suojaavan ja tahraamattoman pinnan, joka estää hiekan ja pölyn tarttumisen ketjuun.
7,00 €Synteettinen XPS-ketjukoteloöljy. Edistyksellinen ketjukoteloöljy on kehitetty erityisesti suorituskykyisiin Ski-Doo-kelkkoihin.
15,90 €