26,30 €
Scott SMB Primal/Split/Hustle/Tyrant DL ACS yellow -linssi.
1 varastossa
Scott Hustle/Primal/Split Double ACS Lens, light sensitive Grey afc.
38,00 €Amoq Vision Vent+ fotokromaattinen tuplalinssi. Magneettilinssi on käsitelty naarmuuntumista ja huurtumista vastaan ja siinä on 100 % UV-suoja.
99,00 €Amoq Vision Vent+ magneettikiinnitteinen tuplalinssi on käsitelty naarmuuntumista ja huurtumista vastaan ja siinä on 100 % UV-suoja.
36,00 €Varalinssit Lynx Radien 2.0 -ajolaseille. Musta kehys nenäsuojalla.
49,60 €509:n kaksoislinssit on suunniteltu erityisesti kylmään säähän ja kosteisiin olosuhteisiin. Ne tarjoavat täydellisen UV-suojan, kaksoislasipaneelit, huurteeneston, naarmuuntumattoman pinnan ja iskunkestävyyden. Jokainen linssi on suunniteltu ainutlaatuisella kaksoisnäkymätekniikalla.
45,50 €Oakley Repl. Lens Canopy variable conditions prizm jade iridium
111,30 €Saatavana täydellinen valikoima sääkohtaisia sävyjä, 509 Sinister X6 Lens tarjoaa sinulle kaikki kuviteltavissa olevat vaihtoehdot joten voit mukauttaa lasit kaikkiin olosuhteisiin. Vaihtaminen on helppoa Fast Lens Loading System -järjestelmän ansiosta, ja X6:n erittäin laajan näkökentän ansiosta näet enemmän ympäristöstäsi. Ja kuten kaikki 509 linssit, nämä varaosalinssit on suojattu alan parhaimmilla naarmuuntumattomilla ja huurtumattomilla pinnoitteilla.
35,40 €509 Aviator 2.0 Ignite -linssi, jossa on 5MAG-magneettinen linssijärjestelmä. Tämän myydyimmän linssin avulla saat langattoman linssin, joka lämpenee automaattisesti ajaessasi tarjoten huippuluokan huurteenpoistoa. Matalaprofiilinen integroitu tuuletin parantaa selkeyttä entisestään poistamalla kosteaa ilmaa kehyksen sisältä.
91,10 €