69,00 € Alkuperäinen hinta oli: 69,00 €.55,00 €Nykyinen hinta on: 55,00 €.
AMOQ vapaa-ajan saappaat aikuisille ja lapsille. Erittäin kevyet saappaat, jotka pitävät jalat lämpimänä jopa -30°C pakkasella. Irrotettava 6 mm huopavuori. Säädettävä ja vedenpitävä nylon-varsi heijastimella. Pohjassa hyvä pito karkean muotoilun ansiosta.
Tilavan, pyörällisen laukun vetoisuus on 90 litraa. U-muotoinen vetoketju laukun päällä helpottaa pakkaamista ja muotoillut sivut ja pohja varmistavat sen, että laukku pysyy tukevasti pystyssä. Järjestyksen pitäminen laukun sisällä helpottuu mukana tulevien erillisten pussien avulla ja lisäämällä käyntikorttisi ID-koteloon tunnistat oman laukkusi.
Kompakti ja tehokas valosarja, joka auttaa pyöräilijöitä näkemään ja tulemaan nähdyksi niin kaduilla, teillä kuin poluilla.
130,00 €Paranneltu mukavuus ja joustavuus. Irrotettava pohjallinen. Unisex-malli, pienempiä kokoja lisätty naisille. Kevlar-vahvistetut nauhat. Kosteuden siirtävä sisävuori. 600 g PrimaLoft ECO FOOTWEAR -eristystä maksimaalisen mukavuuden takaamiseksi. Nahkainen ulkokerros sisältää HydroGuard† -vesitiiviin kalvon. Takaa kapeneva muoto paremman akillesjänteen ja nilkan tuen saavuttamiseksi. Iskunkestävä ja kulutusta kestävä varvasosa. Aggressiivinen, kestävä ja pitävä ulkopohja.
SCOTT R/T SMB saappaat ovat kevyet ja erittäin mukavat kelkkailusaappaat, jotka ovat täydelliset jokapäiväiseen käyttöön. Irrotettava sisäkenkäjärjestelmä tekee pukemisesta ja riisumisesta nopeaa. Vedenpitävä ja hengittävä DRYOsphere -kalvo pitää jalkasi koko päivän kuivina ja 3M Thinsulate -toppaus ei päästä jalkojasi kylmettymään. Muita ominaisuuksia: vahvistettu ballistinen nailonpäällinen, ErgoLogic -sisäkenkä ja SCOTT Ice Grip -pohja maksimaalista pitoa varten. R/T saappaat ovat täydellinen valinta kelkkailijoille, jotka etsivät luotettavia, lämpimiä sekä kestäviä kelkkailusaappaita.
Lämmin ja mukava merinovillainen aluspaita. Flatlock-saumat takaavat mukavuuden. Paita siirtää tehokkaasti kosteutta ja säätää kehon lämpötilaa. Naisille sopiva istuvuus. Materiaalit: 70 % merinovillaa ja 30 % nailonia.
Lähde poluille mukavasti ja tyylillä Can-Am miesten Premium-hupparilla. Sen pehmeä ja joustava sekoitus puuvillaa, polyesteriä ja spandeksia takaa mukavuuden. Tämä pehmeä fleecetakki ATV-miehille on varustettu resoreilla hihansuissa ja helmassa. Sen kengurutasku tarjoaa paikan, jossa voit säilyttää mukana tarvittavat pienet esineet jokaisella ajoretkellä. Voit myös säätää kaksinkertaisella puuvillasta valmistetulla hupulla, käyttäätkö sitä tiukasti kasvoillasi vai löysemmin. Lisäksi hupparissa on suuret Can-Am, Rotax XPS ja Fox -logot edessä rohkeaa ilmettä varten.
Amoq 100% Merino Base Layer -paita on erittäin lämmin (285 gsm) ja mukava aluspaita erityisesti kylmällä säällä. Materiaali on 100% Merinovillaa, joka siirtää tehokkaasti kosteutta, säätää kehon lämpötilaa ja on luonteeltaan antibakteerinen.
Uusi SCOTT X-Trax SMB kelkkasaapas on kevyt sekä tyylikkäästi muotoiltu kaikkiin olosuhteisiin sopiva saapasmalli. BOA® Fit System tarjoaa nopean pukemisen ja riisumisen sekä täydellisen tuen jaloille. Vedenpitävä ja hengittävä DRYOsphere kalvo pitää jalkasi kuivina koko päivän. 3M Thinsulate toppaus pitää lisäksi jalkasi lämpiminä oli lunta kuinka paljon tahansa. Muiden erinomaisten ominaisuuksien kanssa, kuten matala profiili, kiinteä vuori, Ergologic-sisäkenkä ja SCOTT Ice Grip -pohja, X-Traxin Evo kelkkasaappaat on ladattu teknologialla, jotta sinä pysyt liikkeessä pidempään.
Lujatekoiset Tec+ REC -kengät pitävät jalat lämpimänä pitkien ulkona vietettyjen päivien aikana rajoittamatta silti liikkuvuutta. Luja hankausta kestävä nahkapinta. Hengittävä, vedenpitävä kalvo. Mukavuuslämpötila-alueen raja: −40…−50 °C*
*CTT Group -tutkimusyhtiön mukavuuslämpötilaluokitus CTT/PTC1.
Wash, Protect & Lube Kit
Puhdista, suojaa ja voitele pyöräsi! Pakkauksen sisältö:
– 1 kpl Nano Tech Bike Cleaner, 1 L, tehokas pyörän pesuaine
– 1 kpl MO-94 Multi-purpose Spray, 400 ml, monitoimisuihke. Syrjäyttää kosteuden, voitelee liikkuvat osat ja jättää jälkeensä pitkäkestoisen suojakalvon
– 1 kpl Wet Lube, 50 ml, suojaava ketjuöljy
Ei sisällä ympäristölle haitallisia aineita.
Giro Blaze on uudenlainen kylmän ja märän kelin kenkä pyöräilyyn haastavissa olosuhteissa. Tästä nyt huipputarjous!!
Bronco ATV 800 yleisperävaunu. Täydellinen monitoimikärry ATV/UTV:ta varten. Soveltuu yleisimpiin piha- ja metsätöihin. Etu- ja takalaita voidaan irrottaa, joten kärryssä voidaan helposti kuljettaa lautoja, vesaikkoa tai muita pitkiä esineitä. Kärryssä on käsin kipattava lava. Sopii hyvin lehtien, maan tai muun irtonaisen materiaalin kuljetukseen. Pyörivä vetopää. Vaatii asennusta.