99,00 €
Can-am Windproof Jersey-paita on täydellinen valinta viileämpiin/tuulisiin ajopäiviin sen tuulenpitävän etuosan vuoksi. Sen kosteutta siirtävä ja nopeasti kuivuva kangas tuo lisämukavuutta ajopäivääsi. Näyttävä väritys ja kuviointi saa tyylipisteet jokaiselta ajajalta!
Turvallinen satulalaukku, jossa on pikaliitännät Blendr Fendrille ja takavaloille.
73,00 €Kompakti ja tehokas valosarja, joka auttaa pyöräilijöitä näkemään ja tulemaan nähdyksi niin kaduilla, teillä kuin poluilla.
130,00 €Tilavan, pyörällisen laukun vetoisuus on 90 litraa. U-muotoinen vetoketju laukun päällä helpottaa pakkaamista ja muotoillut sivut ja pohja varmistavat sen, että laukku pysyy tukevasti pystyssä. Järjestyksen pitäminen laukun sisällä helpottuu mukana tulevien erillisten pussien avulla ja lisäämällä käyntikorttisi ID-koteloon tunnistat oman laukkusi.
Ensiluokkaisen materiaalinsa ja ikonisen FOX-brändäyksensä ansiosta Fox Head -huppari on kestävä miesten huppari, joka lämmittää juuri sopivasti. Huppari on tehty fleecestä ja se tuntuu mukavalta päällä. Tämä huppari on mahtava lisä vaatekaappiisi!
65,00 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
Tyyliä ja itseluottamusta lumessa liikkumiseen antava X-Team Edition Micro-Fleece on keskipaksu moottorikelkkafleece, joka toimii täydellisenä välikerroksena, pitäen sinut lämpimänä niin poluilla kuin kilparadallakin. Kosteutta siirtävä kangas auttaa sinua säätämään kehon lämpötilaa ja varmistaa, että olosi pysyy kuivana ja mukavana ajon aikana. Kahdessa vetoketjullisessa taskussa kuljetat tarpeelliset tavarat.
89,00 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.Can-am X Fh Racing huppari.
84,00 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.Lämmin ja mukava merinovillainen aluspaita. Flatlock-saumat takaavat mukavuuden. Paita siirtää tehokkaasti kosteutta ja säätää kehon lämpötilaa. Naisille sopiva istuvuus. Materiaalit: 70 % merinovillaa ja 30 % nailonia.
Pehmeällä tekoturkiksella vuorattu tyylikäs ja lämmin Lynx -karvalakki. Päällinen joustavaa ja tuulenpitävää softshell-kangasta. Synteettinen Lynx-koriste.
39,00 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.Tekniset lämpimät merinosukat erityisesti kylmiin olosuhteisiin. Pitkä joustava resori pitää sukat paikallaan. Sisäpinta mukavalla merino-froteella pitää jalat kuivina ja lämpiminä. Merinovillaiset sukat pysyvät kuivina, hajuttomina ja raikkaina pidempään.
Recoil Carbon Adventure on valmistettu täysin hiilikuidusta, mikä tekee kypärästä erittäin kevyen ja kestävän. Recoil-kypärässä on sähkölämmitteinen tuplavisiiri karuihin ja kylmiin sääolosuhteisiin, joka pitää näkymän kirkkaana koko ajan. Meripihkanvärinen aurinkovisiiri antaa parhaan kontrastin aurinkoisissa/pimeissä ajo-olosuhteissa. Recoil-kypärässä on tehokas tuuletusaukko pään ylä- ja leukaosassa, joka pitää sinut raikkaana ja viileänä matkan aikana.
Giro Blaze on uudenlainen kylmän ja märän kelin kenkä pyöräilyyn haastavissa olosuhteissa. Tästä nyt huipputarjous!!