99,00 €
Can-am Windproof Jersey-paita on täydellinen valinta viileämpiin/tuulisiin ajopäiviin sen tuulenpitävän etuosan vuoksi. Sen kosteutta siirtävä ja nopeasti kuivuva kangas tuo lisämukavuutta ajopäivääsi. Näyttävä väritys ja kuviointi saa tyylipisteet jokaiselta ajajalta!
Recoil Carbon Adventure on valmistettu täysin hiilikuidusta, mikä tekee kypärästä erittäin kevyen ja kestävän. Recoil-kypärässä on sähkölämmitteinen tuplavisiiri karuihin ja kylmiin sääolosuhteisiin, joka pitää näkymän kirkkaana koko ajan. Meripihkanvärinen aurinkovisiiri antaa parhaan kontrastin aurinkoisissa/pimeissä ajo-olosuhteissa. Recoil-kypärässä on tehokas tuuletusaukko pään ylä- ja leukaosassa, joka pitää sinut raikkaana ja viileänä matkan aikana.
Can-Am x FH Duster vetoketjullinen huppari. Valmistettu kestävästä 80 % puuvillan ja 20 % polyesterin sekoituksesta, joka takaa mukavuuden ja pitkäikäisyyden.
89,00 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.Giro Blaze on uudenlainen kylmän ja märän kelin kenkä pyöräilyyn haastavissa olosuhteissa. Tästä nyt huipputarjous!!
Miesten Can-Am Premium -huppari paksua Fleecekangasta. Edessä vetoketju ja taskut tärkeimmille tavaroillesi, sekä ribbineulos hihansuissa ja helmassa.
85,00 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.Ski-Doo Signature-huppari vetoketjulla ja nauhalla säädettävällä hupulla. Ski-Doo-painatus rinnassa. Laskostetut hihat. Resorit hihansuissa ja helmassa. Lämmin kengurutasku. Materiaalit: 60 % puuvillaa, 40 % polyesteriä.
74,00 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.Tämän laukun avulla olet hetkessä valmis parin tunnin pyörälenkille siihen kuuluvien tarvikkeiden kera.
65,00 €Amoq 100% Merino Base Layer -paita on erittäin lämmin (285 gsm) ja mukava aluspaita erityisesti kylmällä säällä. Materiaali on 100% Merinovillaa, joka siirtää tehokkaasti kosteutta, säätää kehon lämpötilaa ja on luonteeltaan antibakteerinen.
Tripoint Mount Mist on tyylikäs multisport-lasi kaikenlaiseen urheiluun ja liikkumiseen. Lasit ovat omimmillaan vauhtilajeissa kuten pyöräily, juoksu ja hiihto.
89,95 €Pehmeä ja monipuolinen sekoitekankaasta tehty pitkähihainen t-paita, joka sopii ihanteellisesti kaikenlaiseen pyöräilyn ulkopuoliseen toimintaan.
Lynx RE on ihanteellinen T-paita jokapäiväiseen käyttöön. Se on valmistettu laadukkaasta ja hengittävästä materiaalista, joka tarjoaa optimaalisen käyttömukavuuden.
Tilavan, pyörällisen laukun vetoisuus on 90 litraa. U-muotoinen vetoketju laukun päällä helpottaa pakkaamista ja muotoillut sivut ja pohja varmistavat sen, että laukku pysyy tukevasti pystyssä. Järjestyksen pitäminen laukun sisällä helpottuu mukana tulevien erillisten pussien avulla ja lisäämällä käyntikorttisi ID-koteloon tunnistat oman laukkusi.