Sähköpyörien ALE! | Siirry aleen tästä Piilota tämä ilmoitus
799,00 € Alkuperäinen hinta oli: 799,00 €.599,00 €Nykyinen hinta on: 599,00 €.
Täysimittainen muovinen pohjapanssari. Valmistettu 10 mm paksusta HMWPE:stä, joka on suunniteltu suojaamaan runkoa ja moottorin koteloa rankoilta maasto-olosuhteilta. Muovin ansiosta ajoneuvo liukuu helposti kantojen ja puunrunkojen yli.
Sopii Outlander 450 6×6 MAX.
1 varastossa

Rengassarja mönkijään syyspäivien tarjouspakettina! 27×9-12 ja 27×11-12 mönkijän maastorengassetti (4 rengasta) n.30mm korkealla kuviolla. Kestosuosikki jolla voi ajaa myös tiellä. 6-kankainen rakenne ja tieliikennehyväksytyt renkaat. MxS merkityt eli virallisesti lailliset talvirenkaat. Mahtava rengas järeällä mutakuvioinnilla!

Kypärässä on tuplavisiiri kylmiä ja haastavia olosuhteita varten. Pitää näkyvyyden kirkkaana kaikissa olosuhteissa. Keltainen linssi suojaa auringon häikäisyltä. Yläosan ilmanvaihtokanava pitää pääsi viileänä. Kevyt ja kestävä polykarbonaattikuori takaa turvallisuuden ja mukavuuden. Poskipalat ja sisustan muut osat irrotettavissa pesua varten.

Lähde poluille mukavasti ja tyylillä Can-Am miesten Premium-hupparilla. Sen pehmeä ja joustava sekoitus puuvillaa, polyesteriä ja spandeksia takaa mukavuuden. Tämä pehmeä fleecetakki ATV-miehille on varustettu resoreilla hihansuissa ja helmassa. Sen kengurutasku tarjoaa paikan, jossa voit säilyttää mukana tarvittavat pienet esineet jokaisella ajoretkellä. Voit myös säätää kaksinkertaisella puuvillasta valmistetulla hupulla, käyttäätkö sitä tiukasti kasvoillasi vai löysemmin. Lisäksi hupparissa on suuret Can-Am, Rotax XPS ja Fox -logot edessä rohkeaa ilmettä varten.

LinQ-järjestelmän ansiosta helppo ja nopea asentaa ja irrottaa telineistä. Lukittava ja säänkestävä. Pitää tavarat turvallisesti paikoillaan ajon aikana. Asennukseen tarvitaan LinQ-tavarateline (715003702).
Sopii G2 (paitsi 6×6-mallit), G2L, G2S, Maverick, Maverick MAX, Maverick (except X mr models), Maverick MAX, Maverick Trail, Maverick Sport, Maverick Sport MAX.

Pultattavat puskurit 6×6-mallin lavan reunoille. Suojaavat lavan ulkoreunan muoviosia kiviltä, puilta ja muilta esteiltä, kun ajat ahtaissa paikoissa tai lastaat lavalle kuormaa.
Sopii Outlander 450 6×6 ja 450 6×6 MAX.

Kimpex Click N Go 2 sähkötoiminen kääntösylinterisarja ATV. Asennus vaatii asennussarjan.

Hyvännäköinen, ketterä ja mukava avokypärä, jossa on integroitu aurinkovisiiri ja uusi ECE 22.06 -sertifikaatti. Kypärässä on myös pikakiinnityslukko, joka tekee kypärästä erittäin käyttäjäystävällisen.

Öhlins Can-Am Outlander G3 Light 700 front (500 mm cc) 25nmm

Muuntaa lavan tilavaksi tavaralaatikoksi, mikä lisää lastausmahdollisuuksia. Valmistettu kestävästä valetusta HDPE:stä ja muotoiltu maksimoimaan tavaratila. Mahdollistaa pääsyn ajoneuvon vedenkestävään takatilaan. Suunniteltu mahdollistamaan täydellinen istuvuus ja helppo asennus.
Sopii Outlander 450 6×6 ja 450 6×6 MAX.

Koe vertaansa vailla oleva suoja HMWPE- pohjapanssarilla, joka on suunniteltu suojaamaan ajoneuvosi alustaa edestä taakse. Kestävästä 10 mm paksusta materiaalista taotut levyt sisältävät alustan ja jalkatilan suojat, jotka suojaavat tärkeitä komponentteja tiivistämättä ajoneuvon alustaa. Öljyntyhjennystulppien kätevä saatavuus varmistaa, että huolto on vaivatonta ja samalla ajomatkasi pysyy turvallisena.
G3 (vain 6×6 mallit) (vain MAX mallit)
G3L (vain 6×6 mallit) (vain MAX mallit)

Koe vertaansa vailla oleva suoja HMWPE- pohjapanssarilla, joka on suunniteltu suojaamaan ajoneuvosi alustaa edestä taakse. Kestävästä 10 mm paksusta materiaalista taotut levyt sisältävät alustan ja jalkatilan suojat, jotka suojaavat tärkeitä komponentteja tiivistämättä ajoneuvon alustaa. Öljyntyhjennystulppien kätevä saatavuus varmistaa, että huolto on vaivatonta ja samalla ajomatkasi pysyy turvallisena.
G3 (vain 6×6 mallit) (ei MAX mallit)
G3L (vain 6×6 mallit) (ei MAX mallit)
