40,00 €
Amoq Vision Vent+ tuplalinssi. Magneettilinssi on käsitelty naarmuuntumista ja huurtumista vastaan ja siinä on 100% UV-suoja.
1 varastossa
Vaihtohihna 210° ajolaseihin.
509:n kaksoislinssit on suunniteltu erityisesti kylmään säähän ja kosteisiin olosuhteisiin. Ne tarjoavat täydellisen UV-suojan, kaksoislasipaneelit, huurteeneston, naarmuuntumattoman pinnan ja iskunkestävyyden. Jokainen linssi on suunniteltu ainutlaatuisella kaksoisnäkymätekniikalla.
45,50 €Scott MX Prospect/Fury DL clear afc works.
32,40 €Valmiina ajoon, mutta unohdit ladata 509 Ignite -lasisi? Ei hätää, asiaan on ratkaisu. Voit ladata lasisi liikkeellä ollessasi 509 Battery Pack -laitteella.
101,20 €Suunniteltu erityisesti ajolaseille. Kuomun alla oleva lämpö kuivattaa märät ja huurtuneet ajolasit.
49,00 €Oakley Repl. Lens Canopy variable conditions prizm jade iridium
111,30 €Amoq Vision Vent+ tuplalinssi. Magneettilinssi on käsitelty naarmuuntumista ja huurtumista vastaan ja siinä on 100% UV-suoja.
40,00 €Kirkas varalinssi Tobe Revelation-ajolaseihin.
29,40 €Vaihtolinssi Scott Prospect ja Fury -ajolaseihin. Tuplalinssi.
29,40 €