29,40 €
Kirkas varalinssi Tobe Revelation-ajolaseihin.
2 varastossa
Oakley Repl. Lens Canopy variable conditions prizm Sapphire Iridium
113,40 €Amoq Vision Vent+ tuplalinssi. Magneettilinssi on käsitelty naarmuuntumista ja huurtumista vastaan ja siinä on 100% UV-suoja.
36,00 €Saatavana täydellinen valikoima sääkohtaisia sävyjä, 509 Sinister X6 Lens tarjoaa sinulle kaikki kuviteltavissa olevat vaihtoehdot joten voit mukauttaa lasit kaikkiin olosuhteisiin. Vaihtaminen on helppoa Fast Lens Loading System -järjestelmän ansiosta, ja X6:n erittäin laajan näkökentän ansiosta näet enemmän ympäristöstäsi. Ja kuten kaikki 509 linssit, nämä varaosalinssit on suojattu alan parhaimmilla naarmuuntumattomilla ja huurtumattomilla pinnoitteilla.
35,40 €Oakley Flight Tracker L Rep -linssi Przm TorchIrid.
109,90 €Lynx Radien 2.0 Black Spare lens (noseguard).
59,00 €210° Airflow tarjoaa samat perusominaisuudet, mutta lisäksi niistä löytyy säädettävä ilmanvaihto.
509:n kaksoislinssit on suunniteltu erityisesti kylmään säähän ja kosteisiin olosuhteisiin. Ne tarjoavat täydellisen UV-suojan, kaksoislasipaneelit, huurteeneston, naarmuuntumattoman pinnan ja iskunkestävyyden. Jokainen linssi on suunniteltu ainutlaatuisella kaksoisnäkymätekniikalla.
45,50 €Varalinssit Lynx Radien 2.0 -ajolaseille. Musta kehys nenäsuojalla.
59,00 €