59,00 €
Lämpimät ja mukavat merinovillaiset alushousut, joiden Flatlock-saumat takaavat mukavuuden. Housut siirtävät tehokkaasti kosteutta, säätävät kehon lämpötilaa ja niissä on joustava vyötärönauha. Naisille sopiva istuvuus. Materiaalit: 70 % merinovillaa ja 30 % nailonia.
Vetoketjullinen huppari naisille. Lämmin fleece-kangas maksimaalista lämpöä varten.
Tyyliä ja itseluottamusta lumessa liikkumiseen antava X-Team Edition Micro-Fleece on keskipaksu moottorikelkkafleece, joka toimii täydellisenä välikerroksena, pitäen sinut lämpimänä niin poluilla kuin kilparadallakin. Kosteutta siirtävä kangas auttaa sinua säätämään kehon lämpötilaa ja varmistaa, että olosi pysyy kuivana ja mukavana ajon aikana. Kahdessa vetoketjullisessa taskussa kuljetat tarpeelliset tavarat.
89,00 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.Metallinen pyöräteline yhdelle polkupyörälle. Voidaan käyttää myös sähköpyörän säilytykseen. Suunniteltu max. 29″ renkaalle. Maksimileveys 70mm.
Amoq 100% Merino Base Layer -housut ovat erittäin lämpimät (285 gsm) ja mukavat alushousut erityisesti kylmällä säällä. Materiaali on 100% Merinovillaa, joka siirtää tehokkaasti kosteutta, säätää kehon lämpötilaa ja on antibakteerinen.
Tämä monikäyttöinen Ski-Doo Active Riding -tuubihuivi on suunniteltu mukavuutta varten, ja se pitää sinut lämpimänä sekä reitillä että syvässä lumessa ajettaessa. Materiaali: 88 % Polyester, 12 % Spandex.
17,90 €
Korkean suorituskyvyn omaavat eristetyt käsineet. Käsineissä on hyvä pitotuntuma. Reitille ja syvänlumen kelkkailuun.
99,00 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.Tripoint Mount Mist on tyylikäs multisport-lasi kaikenlaiseen urheiluun ja liikkumiseen. Lasit ovat omimmillaan vauhtilajeissa kuten pyöräily, juoksu ja hiihto.
89,95 €Tämän laukun avulla olet hetkessä valmis parin tunnin pyörälenkille siihen kuuluvien tarvikkeiden kera.
65,00 €Vaikka lyhyemmät pyöräilyretket eivät vaadi yhtä paljon varusteita, tarvitaan silti kyky pysyä viileänä ja nesteytettynä, ja Utility Hydration Pack – Small on valmis palvelemaan tätä tarkoitusta. Kuuden litran säilytystilalla kaikille olennaisille tarvikkeille, mukaan lukien kaksilitrainen HydraPak-säiliö.
124,90 €
Ihanteellinen one piece-välikerrasto kelkkahaalarin alle. Lämpöfleece-välikerros kylmiin ajokeliolosuhteisiin, johon on mukava pukeutua myös ajopäivän jälkeen. Valmistettu erittäin pehmeästä ja joustavasta Performance Fleece -materiaalista. YKK:n kaksisuuntainen avattava etuvetoketju puolilukkojen kanssa. Takavetoketju. Flatlock-saumat. Antimikrobinen. Materiaalit: 93% polyesteria, 7% elastaania.
99,00 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.Turvallinen satulalaukku, jossa on pikaliitännät Blendr Fendrille ja takavaloille.
73,00 €Can-am Windproof Jersey-paita on täydellinen valinta viileämpiin/tuulisiin ajopäiviin sen tuulenpitävän etuosan vuoksi. Sen kosteutta siirtävä ja nopeasti kuivuva kangas tuo lisämukavuutta ajopäivääsi. Näyttävä väritys ja kuviointi saa tyylipisteet jokaiselta ajajalta!
99,00 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.