44,00 € Alkuperäinen hinta oli: 44,00 €.39,00 €Nykyinen hinta on: 39,00 €.
Tekniset lämpimät merinosukat erityisesti kylmiin olosuhteisiin. Pitkä joustava resori pitää sukat paikallaan. Sisäpinta mukavalla merino-froteella pitää jalat kuivina ja lämpiminä. Merinovillaiset sukat pysyvät kuivina, hajuttomina ja raikkaina pidempään.
Naisten 6″ Ranger TS57 -sukat tuovat ripauksen Tahnée Seagraven tunnusomaista pinkkiä ja tuovat helppoa ja ikonista tyyliä ajoihisi. Näiden sukkiin sijoitetut verkkoalueet tarjoavat poikkeuksellista hengittävyyttä ja ilmanvaihtoa ja puristuskaari tarjoaa tukea erinomaisella istuvuudella. Kun polku muuttuu karkeaksi, pehmustettu kantapää ja varvas tuovat mukavuutta ja ribbineulottu yläosa varmistaa, että sukat pysyvät juuri siinä korkeudessa, mihin ne vedit ylös. Osana Tahnée Seagrave -kokoelmaa. Onesize-koko.
AMOQ vapaa-ajan saappaat aikuisille ja lapsille. Erittäin kevyet saappaat, jotka pitävät jalat lämpimänä jopa -30°C pakkasella. Irrotettava 6 mm huopavuori. Säädettävä ja vedenpitävä nylon-varsi heijastimella. Pohjassa hyvä pito karkean muotoilun ansiosta.
Miesten pieneen tilaan pakattava Ski-Doo-moottorikelkkatakki on ihanteellinen välikerros maksimaalisen lämmön saamiseksi. Voit käyttää sitä kevyenä takkina viileään ja kuivaan säähän tai erittäin lämpimänä välikerroksena. Sen polyesteriä muistuttava eriste puristuu, joten se vie hyvin vähän tilaa. Kuori: polyesteri.
Recoil Carbon Adventure on valmistettu täysin hiilikuidusta, mikä tekee kypärästä erittäin kevyen ja kestävän. Recoil-kypärässä on sähkölämmitteinen tuplavisiiri karuihin ja kylmiin sääolosuhteisiin, joka pitää näkymän kirkkaana koko ajan. Meripihkanvärinen aurinkovisiiri antaa parhaan kontrastin aurinkoisissa/pimeissä ajo-olosuhteissa. Recoil-kypärässä on tehokas tuuletusaukko pään ylä- ja leukaosassa, joka pitää sinut raikkaana ja viileänä matkan aikana.
Kompakti ja tehokas valosarja, joka auttaa pyöräilijöitä näkemään ja tulemaan nähdyksi niin kaduilla, teillä kuin poluilla.
130,00 €Yksi pipo, kaksi tyyliä. Täydennä asusi mukavalla 2-in-1 Unisex-käännettävällä pipolla, jossa on neulottu logo. Mukava Can-Am Beanie on valmistettu hypoallergeenisesta, pehmeyttä ja joustavuutta lisäävästä akryyli-, nailon- ja spandex-sekoituksesta.
35,90 €Amoq 100% Merino Base Layer -housut ovat erittäin lämpimät (285 gsm) ja mukavat alushousut erityisesti kylmällä säällä. Materiaali on 100% Merinovillaa, joka siirtää tehokkaasti kosteutta, säätää kehon lämpötilaa ja on antibakteerinen.
Fox Flexair Merino –sukat ovat kevyet ja hengittävät merinovillasukat, jotka pitävät jalkasi mukavina koko päivän. Jalkapohjan holvikaaren kompressiorakenne sekä varvasosan litteät neulokset ehkäisevät hankausta ja tuovat mukavuutta.
26,90 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.Täydellinen työkaluvyö sisältää tukivyön, mitan, kaksi koteloa, nostokoukun ja pinotavarasakset sekä takakappaleen.
219,00 €Aktiiviseen ajoon ja vaihteleviin olosuhteisiin. Pehmeä merinovillakangas pitää jalat kuivina ja lämpiminä. Sukat pysyvät hajuttomina ja raikkaina pidempään. Varren joustorakenne pitää sukat paikallaan. Saumaton jalkapohja ehkäisee hankausta.
35,90 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.