Sähköpyörien ALE! | Siirry aleen tästä Piilota tämä ilmoitus
89,00 €
Can-Am x FH Duster vetoketjullinen huppari. Valmistettu kestävästä 80 % puuvillan ja 20 % polyesterin sekoituksesta, joka takaa mukavuuden ja pitkäikäisyyden.

Täydellinen lippalakki jokapäiväiseen käyttöön, jossa on etuosassa oleva brodeeraus. Säädettävä. Materiaalit: 60% Puuvilla, 40% Polyesteri.

Tämän t-paidan Ski-Doo X-Team-grafiikka edessä ja keskellä korostaa intohimoasi seikkailuun ja suorituskykyyn. Tämä Ski-Doo-faneille suunniteltu t-paita on pakollinen hankinta kaikille, jotka haluavat ilmaista rakkautensa lyömättömään Ski-Doo-henkeen. Anna tyylisi puhua puolestaan ja osoita maailmalle horjumaton uskollisuutesi moottoriurheilun luotettavimmalle brändille.
44,00 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
Fox 6″ Ranger-sukat pitävät jalat viileinä ja kuivina koko päivän. Sukkien mesh-kangas tarjoaa poikkeuksellisen hengittävyyden ja tuuletuksen. Kun polku muuttuu epätasaiseksi, pehmustettu kantapää ja varvas tuovat mukavuutta ja tukeva varsi varmistaa, että nämä sukat pysyvät täsmälleen samalla korkeudella, jolle vedit ne.

Lämmin ja mukava Lynx RE Zip-Up -huppari. Tämä paksusta fleecestä valmistettu vetoketjullinen malli sopii täydellisesti kylmiin olosuhteisiin.

Can-Amin lippikset on suunniteltu kestämään ja ne on valmistettu akryylistä. Niissä on säädettävä snapback-sulkumekanismi, joka tarjoaa mukavan ja räätälöidyn istuvuuden. Valitse tämä kestävä lippis miehille ja suojaa pääsi auringolta, tuulelta ja pölyltä.

Lynx lämpösukat pitävät jalkasi lämpimänä ja kuivana koko päivän. Materiaalit: 61% Polyamidi, 23% Polyesteri, 10% Merinovilla 6% Elastaani.
20,90 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
Miesten Can-Am Premium -huppari paksua Fleecekangasta. Edessä vetoketju ja taskut tärkeimmille tavaroillesi, sekä ribbineulos hihansuissa ja helmassa.

Lähde poluille mukavasti ja tyylillä Can-Am miesten Premium-hupparilla. Sen pehmeä ja joustava sekoitus puuvillaa, polyesteriä ja spandeksia takaa mukavuuden. Tämä pehmeä fleecetakki ATV-miehille on varustettu resoreilla hihansuissa ja helmassa. Sen kengurutasku tarjoaa paikan, jossa voit säilyttää mukana tarvittavat pienet esineet jokaisella ajoretkellä. Voit myös säätää kaksinkertaisella puuvillasta valmistetulla hupulla, käyttäätkö sitä tiukasti kasvoillasi vai löysemmin. Lisäksi hupparissa on suuret Can-Am, Rotax XPS ja Fox -logot edessä rohkeaa ilmettä varten.

Lämmin ja pehmeä vapaa-ajan pipo Ski-Doo-logolla. Onesize-koko.

Can-Amin lippikset on suunniteltu kestämään. Niissä on säädettävä snapback-sulkumekanismi, joka tarjoaa mukavan ja räätälöidyn istuvuuden. Can-Am Signature -lippiksen etuosassa oleva logo mahdollistaa brändin tunnustamisen. Valitse kestävä ATV-lippis miehille ja suojaa pääsi auringolta, tuulelta ja pölyltä. Väri: Army Green.
30,90 €
Superpehmeä ja mukavan rento t-paita siistillä ja modernilla muotoilulla.

Valmistaudu esittelemään intohimoasi Ski-Doo:ta kohtaan X-Team Gradient Fitted Flat Capilla.
44,00 € Lue lisää Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
